| katw a întrebat:

Salutare. Ce mai faceti?
Banuiesc ca toata lumea a auzit de concursul Romanii au talent nu-i asa?
Se presupune ca nu se mai fac in Bucuresti si ca ultima zi de selectii ar fi asta pentru Constanta.
Eu una nu cred ca se tin deoarece e logic ca ar trebui sa se faca si in capitala dar pe zi ce trece mai toti imi zic ca nu se mai tin iar sperantele mele dispar treptat.
Voi ce parere aveti? Credeti ca se mai tin? Bookmark

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal la ce tie gandul in bucuresti se tin cele mai cool festivaluri. DING

| iuliaandreea a răspuns:

Se vor face si in Bucuresti pe 4, 5 si 6 Decembrie 2010