| Rakyy a întrebat:

Salutare de câteva săptămâni lucrez la site www.info-general.com şi încerc să bag şi google adsense dar nu ştiu dc aseară mi la dezactiva cei drept am încercat să postez anunţurile adsense cu un plugin pe nume Easy AdSense... sper să rezolv această problemă acum am făcut iarăşi cerere vă rog frumos ziceţi şi mie dacă am încălcat regulile s-au am făcut cv rău de mia dezactivat google adsense contul...
Vă mulţumesc (vreau răspunsuri de la nişte oameni experţi)

1 răspuns:
| Jackson111 a răspuns:

Pai depinde de ceai facut acolo! pe brainly la fel eu am postat un raspuns insa imi gasesc greseli inutine si astfel imi dezactiveaza contul! site-urile astea iti fac doar probleme!