| ValyComan a întrebat:

Salutare. Din toamnă voi merge la liceul Costin D Nenițescu din Pitești, cartierul Prundu. Sunt pe profilul...Protecția mediului. Aș vrea să știu ce ore se fac în special la acest profil, cum e liceul, bun, prost...etc și la ce se dă bacul.

Răspuns Câştigător
| FlorinLOveGaga a răspuns:

Se face :Romana, Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Franceza, Engleza, Istorie, Geografie, Religie, Educatie fizica, T.I.C., M1(Ecologie ), M2(Investigarea speciilor), M3(Fenomene de risc ), M4 (Hazarde naturale). La bac se da : romana, mate, limba straina si o materie la alegere dintre : fizica, chimie, biologie si M-uri. Funda?