| nyoentox2002 a întrebat:

E adevarat ca de la 1 iulie o sa stam iar inchisi in casă? Sau o sa se ia unele masuri?

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Era vorba să se mai relaxeze măsurile însă cred că vor rămâne tot aceleași din cauza creșterii cazurilor confirmate pozitiv, încă nu am auzit nimic de o relansare a stării de urgență.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se iau masuri in plus fata de ce e acum

| Alyra a răspuns:

Bună.
1 iulie e mâine. Din câte știu eu nu s-a luat o decizie concretă, doar se discuta despre asta.
Deci nu. Probabil o să intrăm iar în carantină, dar nu de mâine.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ei tot ne ameninta cu starea de urgenta dar nu e adevarat, cel mai probabil nu va mai fi stare de urgenta.
Dar de la 1 iulie au spus ca nu vor mai fi relaxari, adica totul va fi cum e si azi

| Adry05 a răspuns:

Vă salut din viitor, încă nu stăm închiși...