| lolec a întrebat:

Salutare. ieri am descarcat jocul city car driving 1.2.5 si dupa ce l-am instalat am observat ca am nevoie de codul de activare ceea nu reusesc sa geasesc. daca aveti o solutie pentru mine... funda pentru cine ma ajuta efectiv. FUNDAA!

2 răspunsuri:
| SkyLie a răspuns:

Scrie pe google City Car Driving 1.2.5 Crack, daca nu, imi dai mie mesaj si iti trimit eu un link cu un crack. funda?

| SkyLie a răspuns:

Cauta pe Google City Car Driving 1.2.5 crack, daca nu da-mi mesaj si iti dau eu un link cu un crack