| vladimir23 a întrebat:

Salutare la toata lumea, cum pot pune pe un dvd 2sau 3 windowsuri, cine stie? sau dati-mi un link ceva sau un forum sau?

Răspuns Câştigător
| misiik a răspuns:

Poti pune 2 sau 3 windowsuri pe DvD! Dar o sa fie o problema... nu o sa fie bootabile. Asta in cazul in care sti sa instalezi windowsul direct din windowsul pe care il ai, daca e sa fie o problema in care PC sa nu iti mai intre pe destop, acel Dvd nu o sa functioneze, deoarece iti trebuie bootare. Cel mai bine e sa bagi un singur windows.Succes!

1 răspuns:
| Dorinel a răspuns:

Simplu... le descarci si pe urma le pui pe cd cu Nero!