| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Nu pot crea un nume de utilizator la pagina de Facebook! Scrie "aceasta pagina nu indeplineste conditiile pentru a avea un nume de utilizator", ce sa fac? Pagina e facuta de o saptamana, nu am gasit nici-o solutie. Am facut o pagina si cu un alt cont si la fel. Ce sa fie?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Pentru ati putea alege un username pentru pagina de Facebook, este nevoie ca respectiva pagina sa aiba cel putin 100 like-uri (fani) si 30 zile vechime.