| litere123 a întrebat:

Salutare.
Pentru persoanele care au cunoștințe în domeniul auto, recomandați această mașină
https://www.autovit.ro/......HjUL4.html
E musai ca prețul să fie achitat proprietarului integral în momentul cumpărării?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa poze oricine poate recomanda sau nu o masina. E irelevant pana cineva care si pricepe nu o si vede / testeaza fizic.

Cat despre bani, te intelegi cu vanzatorul. Nu e niciun musai.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da' asta ce are? (inafară de faptul că e la jumătat de preț)

https://www.olx.ro/d/oferta/dacia-sandero-stepway-1-5dci-2010-IDhTI1K.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandero e o mașină care o găsești pe toate drumurile,nu merită cea din poze mai mult de patru mii și ceva de euro.
Mai bine să ai pe cineva de încredere, nu te apuca să cumperi fără să știi.
Prețul trebuie dat integral, anumite firme acceptă rate.
Mașina nu e inmatriculată in Ro, va trebui să mergi la Rar cu ea, alte complicații.