| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sau a vazut cineva anime-ul Hellsing si Hellsing Ultimate?
Daca da as dori sa imi spuneti cateva anime de genul, adica mereu cu peisajul acela sumbru intunecat unde actiunea se produce mai mult noaptea, cu crime si ucideri.
Intelegeti voi ce vreau sa spun laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| MrTwist a răspuns:

Salut! Iti recomand:
Trinity Blood
Vampire Hunter D: Bloodlust
D-Gray Man (atmosfera foarte sumbra)
Devil May Cry The Animated Series

Cam astea ar fi...cat de cat. Hellsing e un anime mai unic de fel ca si Death Note, printre altele, si de aceea e mai greu sa vezi altceva in materie de anime chiar asemanator ca stil, stiu finca si eu am vrut tongue happy Vizualizare placuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie neaparat sa vezi si Ghost Hunt. Pana nu am vazut acel anime, imi placeau Hellsing si Hellsing Ultimate foarte mult.