| ana06261996 a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutorul vostru, numai nu glumiti pe sama mea ce as putea sa-i raspund unui baiat care imi zice ca ma place.va rog cit mai urgent am nevoie de raspunsul vostru, cine raspunde primul si imi spune ceva folositor dau fundita, va rog mersi

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Cam complicat sa stii dar daca zice ca te place ar trebui sa ii zici si lui la fel ca il/l-ai placut depinde daca da sau nu sau actioneaza prin gesturi

1 răspuns:
| baaang a răspuns:

"asa, si?"
sau depinde de cat de bine il cunosti pe acel baiat.