| Adiiiiiiiiiitzaaa a întrebat:

am o problema va rog ajutati-ma. ma vad cu o fata de aproape 5 luni. parintii ei nu stiu ca ne vedem, ea e de alta religie si de asta. ne-am sarutat de vreo 2 ori pe sala scolii rapid pe obraz si cica ne-o vazut profesorii si ne vorbesc la fiecare adunare pe noi, si diriga ei tot suna la ea acasa, si acum 5 minute i-a zis ca urgent sa vina urgent la scoala maine ( miercuri adica ) si ea se teme de doamne fereste, si eu ma tem. ce am putea face? ea se teme sa le zica alor ei ca ma place si ca vrea sa ne intalnim. tinind cont de faptul ca e alta religie si familia ei, na, intelegi voi, pun pa' primul loc scoala si din astea. va rog ajutor, funda sad

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu aveti de ce sa va fie teama, daca e ceva recunoasteti ca ati gresit ca nu o sa se mai intample si gata

| Adiiiiiiiiiitzaaa explică (pentru mona):

Ce nu o sa se mai intample? nu inteleg.

| mona a răspuns:

Ca nu va mai sarutati in scoala