| idkkkkkk a întrebat:

Anul trecut am avut un dirig de religie care nu se prea ocupa de noi dar ma rog...Dar anul asta, ni s-a schimbat diriga si acum avem una de mate care din spusele a cam tuturor prietenilor cu care am vorbit e cam severa....Maine e prima zi de scoala si trebuie s-o vedem si mi-e cam frica, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Si eu am diriga de mate,E varianta feminina a lui Hitler, dar m-am obisnuit cu dansa.

Sfatul meu e sa stai cuminte la ore, sa nu razi, vorbesti si alti draci, ca daca te ia la ochi rai ai pus-o.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt rari profii care mănâncă elevi la micul dejun.
Așa că, curaj!

| Andreeush a răspuns:

Fii cuminte, învață și astfel nu vei avea probleme.