| BassBooster a întrebat:

Salutare TPU am si eu o mica intrebare in legatura cu aceasta placa video:
http://www.mediadot.ro/......-ddr2-hdmi
Ma gandesc sa o cumpar. E mai mult pentru GTA IV.astept un raspuns daca v-a merge pe aceasta placa. Funda:)

PS:mai am si 1.5RAM dar mai iau un RAM de la un prieten maine sau poimaine asa ca voi avea 2.5 RAM si placa aceasta!

Multumesc!

1 răspuns:
| SerbanSnake a răspuns:

Eu am un hd 5670 de la ati de 1 gb 4 gb ram si un dual core la 2.6, si gta 4 imi merge destul de binisor.Concluzie:daca ai un quad core procesor da iti va merge bine, dar fara pe sistemul tau va rula destul de aiurea, daca vrei sa joci jocuri gen gta 4 recomand:Intel core 2 quad la 2.4, 4 gb ram, un hd 4770/5670 sa un un gforce 250gts de la nvidi.BAFTA!