| just4oasdng23r a întrebat:

Pentru cei care joaca metin: Spuneti-mi si mie un metin privat ca vreau sa ma apuc de un server dar nu stiu care... Ceva idei?

2 răspunsuri:
| EuDOarSieu a răspuns:

Ssalut. Lasa`mi intr-un mesaj id-ul tau de mess. un sfat joaca metin2fun. e un server pvp-pvm, max lvl 99 cresti repede, mai greu cu itemele. Dar te pot ajuta eu. Funda?happy

| valiboricean a răspuns:

Metin 2 apollo ai oel in shop ratele sunt la maxim epice in shop uite si link http://apollomt2.ro/ Funda?