| bytzy09 a întrebat:

Salutare tuturor care stie ce facultati sunt prin Oradea si cu ce profiluri? big grin

Răspuns Câştigător
| Anca1Roxy1 a răspuns:

Facultatea de Inginerie Energetica si Management Industrial...Facultatea De Arhitectura si Constructii
...Facultatea de educatie fizica si sport
Facultate cu profil de educatie fizica si sport...Facultatea de Stiinte Economice
Facultate cu profil de stiinte economice... Facultatea de stiinte juridice
Facultate cu profil de stiinte juridice... Facultatea de teologie
Facultate cu profil teologic...
Facultatea de Istorie-Geografie Oradea
Facultate cu profil de istorie si geografie ...cam atat. sper ca te-am ajutat.happy