| anonimuleu a întrebat:

Salutare tuturor!
Ce nu au site-urile de socializare din ziua de azi si ati dori sa aiba?
Credeti ca exista un site de socializare complex in ziua de azi?
Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nici facebook nu e complex...

| Blamely a răspuns:

Facebook-ul e suficient de complex pentru un site de acest tip.

| anonimuleu explică:

Nu stiu ce sa zic de complexitatea facebook, intr-adevar e un site foarte ok si f bine pus la punct dar amintiti-va de hi5... facebook s-a infiintat in 2004 iar la noi in Romania sa nu exaerez a ajuns mai cunoscut in 2007-2008.eu voiam sa va intreb daca e ceva ce ati dori sa vedeti in afar de ceea ce e acum pe facebook sau pe alt site de socializare