| mirelgmm a întrebat:

Salutari. cine mai stie ceva situri gen zedge.net sau mobile9.com ma refer de situri cu softuri free pentru telefoane jocuri teme. wallapapere si din astea

1 răspuns:
| controlled a răspuns:

Is milioane, scrie pe google ce ai nevoie adica daca vrei un joc scie jocul sau scrie games si modelul de tel care il ai si in general ele folosesc extensia. jar (JAVA) celelalte sunt pentru tel symbiam.si daca vrei un soft la fel cu orice ce si pentru ce cauti...doar atat big grin