| T3quila a întrebat:

Salutări, TPU! :]. Uitati am si eu o problemă tot caut poze de gen :http://weheartit.com/entry/41109839/via/emmaomeradzic... nu ineapărat pe weheartit si pe alte site`uri de poze... dar mă refer sa`mi spuneti ce să scriu la search ca să găsesc mai multe poze in genul ăsta. - Vă rog mult să mă ajutati-
Multumesc! Si fundită :3 p.s nu e bună categoria dar habar n`am alta. :]]

Răspuns Câştigător
| Wesson a răspuns:

La cautare trebuie sa scrii "sketch". Inseamna "schita" in lb romana. Deoarece ce este in acea imagine este o schita.