| Ciubotariu_Teodora_1999 a întrebat:

Salutări! Vreau să mă duc la preselecţiile pentru miss(balul bobocilor),dar nu ştu ce aş putea face la proba de talent...Mă gândeam la o piesa de teatru scurta,haioasa sau un număr de stand up comedy, însă există riscul ca nimeni să nu râdă. Ceva propuneri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici sa canti ceva? Daca ai voce... poti face un numar dragut.Cantec si dans.Nu stiu ce sa zic de piesa de teatru...ar fi ceva mai unic, dar depinde daca iti iese.

| Ciubotariu_Teodora_1999 explică (pentru anonim_4396):

N-am de gand sa cant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciubotariu_Teodora_1999):

Ok