| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey vreau sa particip la balul bobocilor (Miss)dar ce sa fac la proba de aptitudini? Nu am talent la nimic.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Atunci probabil ar trebui să nu mai participi.
E ca și cum un olog s-ar înscrie la 100m garduri.

| Sociopat a răspuns:

Poate poti face trucul ala in care iti bagi mingi de ping pong in vagin si le dai afara cu multa putere.

| AndreiPisoias a răspuns:

Fiercare e talentat la ceva, ceva care iti place sa faci. Gandeste-te ce activitati iti place cel mai mult sa faci si la acelea se poate spune ca esti talentata. Activitatii nu sa stai in pat desigur!