| Rallucadela a întrebat:

Salutt. Am fost repartizata in C. A Rosetti (Bucuresti) la stiinte ale naturii. Si ma rog nu prea este ok -.-. Stie cineva cate ceva despre acest liceu? Profi, elevi, nu stiu rolling on the floor) ORICE. Funda

1 răspuns:
| coldblood a răspuns:

Nu stiu despre liceu ninic.dar profilul cum ai zis si tu nu prea este ok in cazul in care nu te descurci la mate si fizica, si sa nu uitam ca mai e si bacu.dar daca te descurci la cele 2 materii pe care le-am precizat mai sus este totul ok.