| patriccccia a întrebat:

Saluut! Am si eu telefon samsung s5230 si nu gasesc pe net teme pentru el. am gasit multe teme care imi plac foarte mult dar nu mi se potrivesc la telefon big grin. Dau funda pentru cel mai mult sait! Promiiiit puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Bunahappy
si eu am acelasi telefon numai ca al meu e s5230 la'fleur
si eu am cautat pe o multime de site`uri si nu am gasitstraight face

insa poate ceilalti vor gasi!
pa

| TheKillerTK a răspuns:

Am gasit eu.Intrati aici,instalati firmwarul, faceti un fisier Res, adaugati tema pe el(trebuia sa contine menu.swf, gadget.swf si myfile.swf), apoi instalati patchul si gata o sa mearga.Un tutorial aici : http://killtheflow.eu/tutorial-resoftare-samsung-s5230-revizuit/
Funda?