| Gabiitsza a întrebat:

Saluutt'! :* Cine stie statusuRi de prietenie foarte buna adica de surori.
intelegeti?

ajutatsima plspuppy dog eyes [Dau funDitSa:p]

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

-Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""
-u ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat, M-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D
-Prietenia nu tine de moda, nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta.nu se cumpara si nu se vinde, este insa cea mai buna investitie in aceasta viata
-at cand cazi; -s.eu O sa t ajut sa t ridici, cand simti ca iti e greu, voi fi mereu aici, cand tOata lumea, te va respinge.eu voi fi aprOape d suflethul tau >; d
-Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandOua:tu si cu mine.; x; x; x
-Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe.Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!
-si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine
-Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor...Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.
-Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva...
-Adevarati prieteni nu sunt aceia care te urmeaza in sir indian, ci aceia care iti arata greselile si iti raman alaturi orice s-ar intampla
-Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput \m/
-cand ea e langa mine, uit d` tot sh m` simt bine
-
Prietenia este tipul de dragoste pe care ne inchipuim ca o traiesc ingerii
-Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta
-Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •