| anonim_4396 a întrebat:

Samsung I9100 Galaxy SII sau Sony Ericsson Xperia arc S? Care e mai ok si de ce? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| patri a răspuns:

Sony happy. Si dc? Pt ca Este mai rezistent si mai "altceva". Samsungul o sa scoata telefoane noi mereu si se vor deprecia din ce in ce mai mult! :*

| AlexBoyGogoasa a răspuns:

Raspunsul este foarte usor:Samsung 19100 Galaxy S2 pentru ca(o sa iti spun diferentele si care e mai bun)big grinisplay resolution este putin mai bun Sony,Display color este la fel, Display Technology e mai bun Galaxi, Input / Navigation e mai bun aproape cu mult Galaxi, Stand-by Time cu mult mai bun Galaxi, Talk Time cu mult mult mai bun Galaxi, Processor Speed mai bun Galaxi, RAM mai bun Galaxi, Internal Memory mai bun Galaxi, Sensors cu mult mai bun Galaxi, Camera Flash -Galaxi cu mult, deci concluzia e cu mult mai bun galaxi crede-ma ca am mai avut amandoua telefoanele!