| Leonard97 a întrebat:

Sony Ericsson Xperia Neo V Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy s plus care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Samsung galaxy s II tongue

9 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Mai asteapta putin si iti iei Sony Ericsson Xperia ARC. asta din 2012 e cel mai asteptat telefon : x injoseste iphone si galaxy : ))

| oo3 a răspuns:

Sony Ericsson Xperia Neo Veste mai bun de cat cele mentionate de tine mai sus.

| wolfman22 a răspuns:

Eu am galaxy s2, nu regret e nemai pomenit, superb, merita toti bani! il am de vreo 2 luni.la fel ca si tine am pus si eu o intrebare pe TPU, deoarece nu eram sigur ce sa aleg, pana la urma am ales galaxy s2, e fenomenal!

| ADITZA0708 a răspuns:

Cel mai tare E Galaxy S II ( Poti sa joci jocuri super tari pana si gta III sau PES2011)
Al doilea cel mai tare Galaxy S I
Al treilea Sony Ericsson Xperia Neo V

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Simcer as alege Samsung Galaxy s arata mult mai bine

| wolfman22 a răspuns (pentru Ionutpopescu10):

Si Samsung galaxy s 2 e la fel, dar mult mai bun decat galaxy s

| OriflameLux a răspuns:

Pe http://www.2in.ro/ in rezolvam toate problemele!

| Constantin_Alexandru_1997 a răspuns:

Samsung Galaxy S II e cel mai tare

| KiDDuNPC a răspuns:

Samsung Galaxy este clar mult mai bun