| xgaming31 a întrebat:

Sony Ericsson Xperia Play vs. Samsung Galaxy S
Voi ce ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Cu totul ca Samsung Galaxy S e mai usor si mai fiabil, as alege alege Sony Ericsson Xperia Play pentru ca are un procesor mai bun, telefonul este mai nou, iar Sony Ericsson a promis ca toate telefoanele fabricate de ei vor fi updatate la Android 4.0, deci OS mai nou. Eu totusi te sfatuiesc sa te uiti si la Sony Ericsson Xperia ARC si respectiv ARC S, este frumusel si procesor bunicel de 1, 4 GHz.

3 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Sony ericsson
la memorie ram, procesor si camera is la fel
ecranul de la galaxy s e mai bun decat cel a lui Sony Ericsson
dar as alege se pentru ca imi place f mult sa ma joc pe telefon happy

| Noitzee a răspuns:

Prefer Sony Ericsson Xperia. Am avut Samsung Galaxy S. Este o porcarie. Dupa ceva timp incepe sa nu iti mai mearga touch screen-ul.

| ChristinaSimona a răspuns:

Pai ca telefon Samsung galaxy s dar ca si un psp Sony Ericsson Xperia Play.