| Metaloco a întrebat:

Sanatate. am si eu o dilema: vreau sa-i fac unei amice un cadou si ea acum ii tot cu melodia party rock anthem si m-am gandit sa-i cumpar un tricou deala ca am auzit ca exista. care imi spune si mie de pe ce site sa-l cumpar? ca nu gasesc

Răspuns Câştigător
| RazvanAntonio a răspuns:

Nu trebuie comandat neaparat de pe net.Te poti duce frumos la un magazin cu Cadouri Personalizate.Afli ce marime poarta amica ta iti alegi poza care vrei sa fie pe tricou si le duci la Cadouri acolo.Dar tricoul sa fie de o singura culoare si sa nu aiba desene pe el! Marimea pozei o alegi tot tu.Sa te distrezi big grin. Funda?