| Aleeeeeeee a întrebat:

Saptamana asta merg intr-o excursie [ de o zi ] cu scoala.

1. Cum sa ma imbrac? Eu ma gandeam la tenisi, blugi, tricou si o geaca de piele [ dimineata cand e mai frig ], poate si ceva accesori cum ar fi o bratara si un rucsac unde o sa-mi pun mancarea. etc. Merge?

2. Ce mancare sa-mi pun cu mine?

3. Stiti ceva melodii noi, frumoase [ nu manele, nici populara ] gen : Mohombi - Bumpi ride; Inna - Sun is up; Play & Win - Ya BB

2 răspunsuri:
| JulieAndreeaB a răspuns:

Este foarte bine cum vrei sa te imbraci.trebuie sa fie o tinuta lejera care sa se poata adapta oricarui tip de situatie.Mancare ai putea sa iti covrigei,croissant,pufuleti, poate si sandwichbig grin Cat despre muzicabig grinynamite -Taio Cruz, Iyaz-Solo, Morris -Angel eyes, Smiley-Dream girl, Anda Dimitriu si Camuflaj-In jurul lumii, Wiz Khalifa - Teach You To Fly, Written in the stars.etcbig grin

| MadalinaCumpanici a răspuns:

Eu cred ca este indicat sa iti iei haine lejere adidasi (blugi mai putin) un tricousi o geaca sti cum se porta de primavara! Mancare covrigei,cornuri,biscuiti,suc/apa/ceai, iaurt activia de baut,chipsuri,energizant, parul prins intr-o codita aparatul foto /telefonul daca te machezi fa-o putin si nu cu multa culoare (roz, maro, albastru deschis,) ruj, ai putea sa eviti fondul de ten cam atat!