| Aleeeeeeee a întrebat:

Saptamana viitoare merg intr-o excursie [ de o zi ] cu scoala.

1. Cum sa ma imbrac? Eu ma gandeam la tenisi, blugi, tricou si o geaca de piele [ dimineata cand e mai frig ], poate si ceva accesori cum ar fi o bratara si un rucsac unde o sa-mi pun mancarea. etc. Merge?

2. Ce mancare sa-mi pun cu mine?

3. Stiti ceva melodii noi, frumoase [ nu manele, nici populara ] gen : Mohombi - Bumpi ride; Inna - Sun is up; Play & Win - Ya BB.

2 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

1.Niste blugi, adidasi, un tricou si o geaca subtire.Eu zic sa iti pui doar o bratara
2.Niste covrigei si un sandwic.

| Sebby a răspuns:

1. E foarte ok.
2. Ia.ti si tu cateva pungi de snacks-uri, ceva apa sau suc dar nu ceva foarte dulce ca si cola, mai bine ia.ti nestea.
3.Radio Zu. laughing