| RoXyRaLu a întrebat:

Am o pereche de blugi verde-albastrui(un fel de turcoaz). Ce as putea sa asortez la ei? Am niste tenisi roz si unii negrii, ghete albe si unele cu blana.Care sa mii pun? Mai am si o geaca de piele grena, si una tot cu blana bej. Ce tricou as putea sa asortez la ei? Eu ma gandeam ca ar merge un tricou alb, blugii astia, tenisii negri si geaca rosie.Ar merge? Daca nu, ziceti-mi si mie un model de cum sa ma imbrac(luand in calcul ca am orice culoare la bluze)?

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Clarr` nu merge! Rosu cu turcoaz? Deloc!
Deci ai putea sa iti iei tenesii negrii, blugii turcoaz, un tricou negru si o geaca alba/neagra cum aiwinking
Sau cel mai bine :::
Blugi turcoaz
Ghetele albe/ cu blana care vrei.
Tricou alb
Geaca cu blana bej
Si o esarfa albastra/alba/bej.
Succes. >big grin

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai din moment ce e toamna iti poti lua :
Blugii, si tenisi [ e cea mai misto combinatie imi plac la nebunie tenisii] app. tenisi negri
Da poti sa-ti iei un maieu alb sa til bagi in pantaloni sau un tricou mai larg sa paca mai chic. happy Tricoul daca ai sa fie cu un umar gol si sa fie alb sau negru si sa ii pui si o esarfa sa arate mai bine [ esarfa sa aiba culori pastelate] asa si o geaca crem... sau sa nu iasa in evidenta. Ai arata SUPER. happy!
Sper ca te-am ajutat!

| elNino212 a răspuns:

Rosu cu turcoaz e cam tipator. Incearca sa iti iei blugii aceia, tenesii negri, un tricou/bluza parerea mea sa fie o culoare care sa nu iasa prea in evidenta si geaca poti sa iti ei una neagra, eu stiu, un palton. Iar blugii asorteazai cu o esarfa turcoazbig grin