| 愛日本 a întrebat:

Saptamana asta mergem doar miercuri la scoala? Am auzit ca nu mergem joi si vineri. E adevarat?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cursurile se reiau de pe 5 ianuarie. Se merge până la sfârșitul săptămânii.
Pa, pa.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Cursurile incep pe 5 ianuarie... Nu am auzit nimic de joi si vinerihappy
fundita?

| ChishyyAlle a răspuns:

Nu vineri si joi! Cursurile incep de miercuri, adica din 5 ianuarie happy. Te rog, funda!

| Do_3377 a răspuns:

Eu stiu ca miercuri se incepe scoala dar de joi si vineri nu stiu nimic...

| someone_2698 a răspuns:

Eu nu am auzit nimic despre asta.stiu ca mergem miercuri dar nimic de joi si vineri