| MegaProXtreMm a întrebat:

Say hi big hug As vrea si eu sa am un posterior 'bombat' dar faza e ca nu stiu ce tip de exercitii fizice necesare mi-ar trebui laughing Spune-ti-mi si mie va rog niste exercitii fizice pentru asa ceva, sau un alt mod/idee pentru a avea un astfel de posteriorlaughing dau funda pentru cel mai serios raspuns :*

2 răspunsuri:
| Valutzzzu a răspuns:

Daca ai pune o poza cu posteriorul tau cred ca ai primi un raspuns mai clar(de la baieti ). Sper ca ai gustat gluma si nu te superi.

| danutu9000 a răspuns:

Uita-te pe siti-ul asta este foarte bun http://www.passion4profession.net/ tastezi pe Muscle Exercises te duci in jos siti alegi partea corpului pe care o vrei.Astept funda!