| carmenmaria a întrebat:

Scrieti-mi despre problemele voastre...de la scoala,cu profesorii(penibili sau nu),cu colegii,cu parintii... orice vi se pare ciudat (haioase sau triste)in viata voastra sau a celorlalti!

toate aceste povesti o sa le transpun in scenete,monologuri,schite, parodii muzicale si le veti vedea pe youtube si la tv (fara numele adevarate-desigur-pamflet)...

AVETI CURAJ SA VB DESPRE PROBLEMELE VOASTRE!

1 răspuns:
| HateMyLife a răspuns:

Deci mie imi place de un baiat mai mic cu un an ca mine, am fost impreuna 6luni dar acum vrea sa ma sarute dar nu sa ne impacam...si noi ne iubim (nume:Betty si Andrey)