| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se trimit mesajele pe TPU? Sau cel putin, de ce nu imi apar la trimise?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu iti apar imediat, probabil din cauza asta. Le poti vedea mai usor pe mail, te notifica imediat. Sau poti trimite felicitari in loc de mesaj, e mai usor, mesajele pe TPU se trimit canceros rau

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încă se trimit doar că durează mai mult până când o să-ți apară că s-a trimis.

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea au un lag, nu se actualizeaza in timp real si de aici apare aceasta problema.