| OmuPajanjen a întrebat:

Scuze categoria! cum as putea sa "tunez" o bicicleta funda las raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Pai sa vedem ii poti pune boxe poretabile nu multi au asa ceva apoi poti lua neoane exista neoane micutze pe care le poti cumpara din magazin pe care le poti pune pe cadru apoi iti potilua dif accesorii nu stiu semnalizatoare o sa performanta roti profesionale cauciucri excelente ce aderenta sporita mai ales ca vine iarna