| andra_5427 a întrebat:

Scuze daca gresesc categoria buna din nou imi spune si ie cineva cum pot baga unnnnnn videoclip pe sunphoto sau poze miscatoare sau stralucitoare?

1 răspuns:
| MrCaracter a răspuns:

Presupun ca vrei sa incarci niste poze sau un videoclip si apoi sa il arati amicilor:
Uite un site mai folositor: http://imgur.com/
Iti faci cont,incarci pozele sau video,folosesti functia privat pentru pozele pe care nu le doresti sa fie publice si le lasi doar pe acelea pe care doresti sa fie publice, dupa ce ai incarcat pozele/video da i click pe o poza, copiezi codul si il da i amicilor sa il vada!
Succes!