| b3b3zapakit a întrebat:

[Scz de categorie] UrGeNt! Cum pot sa aflu daca am facut cost si cat la abonament cosmote connect mobile?( factura online la internet)? funda la primul rasp rapid si corect

1 răspuns:
| MyKatya a răspuns:

Pai te duci la ei la sediu si iti lasi acolo datele si vezi.

Eua sa am facutwinking Mi-a venit factura 6 milioane laughing Iti dai seama? Nu ma mai ating de telefon nici moarta! rolling on the floor mai bine stau pe pc si comp decat pe jaful alawinking