| viorel96 a întrebat:

Se gasesc componente pentru PC la ultra pro computers in Buzau?

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Normal ca se gasesc!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca nici acolo nu gasesti, doar la aprozar iti mai ramane sa cauti.
Omule! Ala e magazin SPECIALIZAT pe computere si componente, consumabile etc.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi nu ştiu dacă la un magazin Specializat de computere (Ultra Pro Computers = Computere ultra profesioniste) atunci, cum a zis şi ardnaxur1961, mai rămâne de căutat la aprozar.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultra Pro si Flamingo, au dat faliment de doi ani de zile. Depozitul de calculatoare s-a dus si ala, iar Proca a fost vindut ca sa scape de faliment. Cu alte cuvinte, cei mai mari si mai tari in domeniul IT de pe piata romaneasca sint istorie. Poti cauta ce te intereseraza la Domo, Flanco sau altii asemeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultra pro computer in bz este langa mc donalds s-a deschis altul langa magazinul Orange