| Barbiie a întrebat:

Se poate face un video cu camera web de la laptop?! si daca da, cum? funda!

1 răspuns:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai nu avem de unde sa stim ce fel de laptop ai tu.
La mine merge
Am windows 7
Cand intri pe casuta de cautat programe [ de acolo de unde inchizi calcuatorul]
Scrii la ''search prorgrams and files'' ''webcome''
La mine imi apare si dau click
Si am mai multe optiunii
''Poza'', ''Video'' sau ''Poze Amuzante'' ( in care iti pune diferite chestii pe fata sau pe cap)
Sper ca ti-am fost de folos :/
Repet ca nu stiu ce fel de webcome sau laptop ai tu, deci nu am de unde sa stiu cum sa activeaza
Daca nu merge ce ti-am spus eu intreaba un specialist sau ceva
Succes!love struck