| Adde396 a întrebat:

Se poate sa imi dezactivez facebook'ul pentru cateva zile, dar apoi sa revin pe acelasi cont si sa am aceleasi postari, comentarii, poze, prieteni etc? Daca da... cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am facut asta...
te duci pe pagina de profil, sus in dreapta e o sagetuta cu varful in jos, click pe ea, apoi dai "account settings"
acum in partea stanga vezi un meniu, click pe "security", apoi pe undeva pe la jumatatea paginii iti apare "dezactivate your account", click.
la jumatate paginii iti apare sa bifezi motivul pentru care inchizi facebook-ul, bifezi "This is temporary. I'll be back."
dai confirm...
daca vrei sa il activezi intri cand vrei si bagi email-ul si parola pe pagina principala de la facebook si este activat inapoi, bafta!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu cred ca se poate asa nicicum, doar daca il dezactivezi de tot sau il lasi asa.

Dar... o mica intrebare: de ce sa il dezactivezi pentru cateva zile?

| Carla_Necula_1967 a răspuns:

Nu imi pot dezactiva Facebook-ul dupa ce il folosesc ...cum procedez?