| Mwhahahaa a întrebat:

Se poate sa mai existe in lumea asta... o fata identica cu mine, sau sa semene cat de cat cu mine? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se studiaza la cultura civica unicitatea unei persoane... o pers nu poate fi identica cu alta. poate cateva trasaturi care sunt expuse la vedere.dk am cauta intre noi poate fiecare am avea cateva trasaturi in comun.concluzie.aveti trasaturile comune vizibile.greu de spus ca seamana cu tine,,

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai sigur ca se poate sa semanati, dar identice nu puteti fi asta e clar, dar de semanat se poate cu siguranta.

| Ana a răspuns:

Da se poate, sa semene q tine

kratos
| kratos a răspuns:

Sa semene cu tine da. Sa fie identica cu tine nu deoarece esti unica happy

| Mwhahahaa explică:

Aha, oricum ma refeream fizic...happy

| mada12 a răspuns:

Da...se poate... dar nu si la comportament...winking la infatisare da...winking dar...nu si moralwinking

| www a răspuns:

Sa semene cu tine fizic, da.

| den a răspuns:

Sa semene da. identica nu cred laughing... dar totul e posibilbig grin

| Teooo a răspuns:

Nu. Deoarece fiecare om este unic in felul sau.

| marry a răspuns:

Da... e foarte posibilwinking

| Ianaaable a răspuns:

Se poatehappy Dar doar fizic..biologic nu, asa ceva nu exista.
Nici gemenii identici nu sunt identici, adica difera o celula, doualaughing Sa ma exprim pe inteleslaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Oamenii în general seamănă unii cu alții, unele persoane chiar foarte mult, dar identice nu.
Nici gemenii nu sunt identici!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulumesc pentru fundita..esti o scumpa:*