| Alexa_9443 a întrebat:

Se poate sterge o intrebare de pe TPU din intrebarile tale? Daca da, cum? Funda si vot happy!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Tu nu poti decat sa intri aici http://www.tpu.ro/contact si sa le dai un mesaj in care sa specifici intrebarea care vrei sa fie stearsa. Mie mi-au sters una;)

5 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Pai dai la continut obscen, caracter irelevant sau neitelegibil, spam si apoi dai raporteaza.Scrii in casuta drepturi de autor, si intrebare. se va sterge. te kiss, funditsh'z?:X

| dutsa24 a răspuns:

Buna!

Intra la Comunitate sus, scrie " Ralucatpuro", da i un mesaj si specifica i ca vrei sa ti stearga o intrebare si motivul deciziei tale.
Daca proceseaza mai greu, nu te descuraja, caci Raluca are mai multe cereri, nu doar a ta.
Fundita?
Pa'pa.
Tk. Care!
O raportezi! Sub ea sunt niste calificative. Apasa pe "irelevant"" si apoi pe "raporteaza". La justificare scrie ce vrei tu, sau tot irelevant si da-i confirmare.Pana maine se sterge
Sunt două posibilități:
1. Ți-o raportezi.
2. Îi trimiți mesaj Ralucăi (administratorul) la opțiunea „Contact" (în dreapta paginii sus- scrie cu bleu) și o rogi să-ți șteargă întrebarea care vrei să dispară. Aici ai pagina de contact TPU: http://www.tpu.ro/contact
Succes! Pa pa!

| Ana_4782 a răspuns:

Buna.
O raportezi.Dai click pe butonul cu rosu cu "raporteaza". Daca este vorba despre o intrebare de a ta.Trimiti o cerere la contact sa o stearga.

| Alexandrina95 a răspuns:

Imi pare rau, nu se poate

| LoVeLy_9172 a răspuns:

Poti sa trimiti mesaj adiminilor, dar dureaza, ori poti sa raportezi de mai multe ori intrebareahappyhappyhappy

Sper ca te-am ajutathappy