| yoooo1990 a întrebat:

Se poate trimite vreun mesaj pe acest site unei persoane anume? Sunt nou pe aici si nu stiu! Mah poate ajuta cineva cu niste raspunsuri? Ms

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da clic pe numele persoanei respective, vei ajunge la pagina ei/lui, sub poza vei avea doua optiuni "adauga prieten " si "trimite mesaj ", da clic pe "trimite mesaj " si urmeaza indicatiile in continuare.

| bluesky a răspuns:

Da, daca il ai la prieteni intri pe contul lui/ei si sub poza iti apare trimite un mesaj! happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da, apesi pe numele persoanei respective si vei fii redictionat spre profilul ei...si sub poza sa scrie''adauga ca prieten'' si ''trimite un mesaj''.

| blackkrose a răspuns:

Da. dar sa ai la prieteni ...si tr pe privat.bafta