| Michiko a întrebat:

Se spune ca atunci cand iti doresti ceva cu adevarat, tot universul conspira, voi ce credeti? e adevarat?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, cu cat mai mult te centrezi pe ceva ce iti doresti si nu gandesti partea negativa se implineste curand. Se zice ca universul iti ofera ceea ce tu gandesti, eu ma bazez mai mult pe puterea gandului, eu am vrut sa scot toate subcategoriile din permis si asa a fost, am vrut sa fiu sofer pe autotren si am ajuns, deci e adevarat.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

NU.
Apropo poate imi doresc ceva cu adevarat, dar poate chiar nu ma ajuta.

| ElenaSA a răspuns:

Consipira...E posibil sa fie efectul vointei tale.Dar nu te astepta sa fie mereu asa. Uneori conspiratia universului e negativa.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca-ti doresti ca sa dispara universul ce se intampla? cand iti doresti cu adevarat ceva trebuie sa pui osul la munca dar si capulwinking

| Malinutza99 a răspuns:

Pai, eu cred ca da, dar nu intotdeauna.