| g3xg3m a întrebat:

Se vor afisa pe internet rezultatele simularilor la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Nu,pentru ca nu sunt luate in considerare ca fiind rezultate oficiale,desi sunt foarte ''bine protejate'' nu va asteptati sa va vedeti lucrarile in mana si nici mazgalite cu pixul rosu,anul asta nu s-a corectat cu pixul pe foaie ci doar pe o ciorna a lor iar pe foile vostre nu scrie nimic, eventual profesoarele o sa vi le arate, dar rezultatele vor fi afisate doar in licee atat, si oricum nu va veti da seama ce ati gresit la literatura pentru ca nu au scris nimic pe ele, i-as face prosti daca bunica-mea n-ar fi profa.