| nothingselsematters a întrebat:

Seara bunaa TPU... am si eu o nelamurire. vreau sa ma vopsesc roscata saptamana asta cu nuantator, dar duminica plec la. o sa imi curga vopseaua cand intru in apa? sa astept pana dupa ce vin de la mare? mersi mult

7 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti pana te intorci de la mare. Nuantatorul se duce la fiecare spalare si iti va curge cand vei intra in apa. Tine cont si de faptul ca apa marii este sarata, iar tu vei intra destul de mult in contact cu apa. Te vei vopsi degeaba si dupa 2, 3 bai in mare culoarea nu va mai fi uniforma si nici nu va arata atat de bine. Mai asteapta putintel.

| nothingselsematters explică (pentru Slow):

Mersi pentru sfat. o sa mai astept desi sunt nerabdatoarelaughing :*

| roxkiss a răspuns:

Salut, felicitari si de ce vrei s-o faci? n iti place parul tau? iti va merge? ai incercat peruca roscata, ei oricum, sper sa iti mearga, eu mi-am facut doar suvite piina acum, o sa se ia la primele spalari de cap ..prosoapele vor fi in rosat)))) nu cred ca importa.dar totusi iti recomant dupa piscina sau mare ..nu ai scris unde! ))) succesc cu noul look )))!

| nothingselsematters explică (pentru roxkiss):

Am mai fost asta iarna. si da la mare. am uitat sa scriu. imi place mult cum imi stalaughing si vreau o schimbarebig grin

| roxkiss a răspuns (pentru nothingselsematters):

Ok, totusi asteapta.)) eu tot plec la maree peste 12 zile ...astept cu nerabdare, sper sa ai o schimbare buna )))))))

| dreamgirl94 a răspuns:

Da,iubita:* o sa ti curga vopseaua din pacatesad eu am fost roscata cu nuantator acum vreo 3 ani si stiu ca m-am dus la Felix si m-am intors de acolo fara pic de culoare in par..plus ca atunci cand am iesit din apa mi-am patat costumul de baie de la vopseastraight face

| nothingselsematters explică (pentru dreamgirl94):

Hei. nu vreau sa-mi patez costumullaughing abia l-am cumparatlaughing e pare ca voi astepta pana ma intorc de la mare