| delicatesaaa a întrebat:

Si acum as mai vrea si niste nume de fete si baieti romanesti big grin

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Fete: Andreea, Larisa, Gianina, Mirela, Cristina, Bianca, Rodica, Ofelia, Sarah, Monica, Nuta, Amalia.

Baieti: Andrei, Liviu, Bogdan, Silviu, Stefan, Bobi, Daniel, Costel, Alin, Florin, Gabriel, Cristi.

| Satango a răspuns:

Buna din nou! big grin

Daca e fata : Adelina, Adina, Adriana, Alina, Angelica, Aura, Aurica, Aurelia, Doina, Dorina,Elizabeta, Elvira,Ema, Eugenia,Felicia, Evelina,Florentina, Floriana,Gabriela, Geanina, Gianina, Gratiela, Giorgiana, Iasmina, Larisa, Liana, Carla, Timea,Ileana, Iolanda,Ionela, Irina, Maria,Izabela, Julia,Laura, Lena,Lidia, Liliana, Livia, Loredana, Lorena, Lucia, Luminita, Madalina, Magdanela, Marcela, Mihaela, Gabriela, Mirela, Natalia, Narcisa, Nadia.

Daca e baiat: Adelin, Adrian, Alecu, Alin,Andrei, Augustin, Calin, Ciprian, Danut, Dinu, Doru, Dragos, Emil, Eric,Florentin, Flavian, Felix, Florin,Gabriel, George, Bogdan, Madalin, Vali, Horia, Ilie, Ioan, Ionut, Iulian, Iustin, Konstantin, Laurentiu, Lazar, Leo, Leonard, Liviu, Luca,Lucian,Manuel, Marcel,Marcu, Marin, Mihai, Mircea, Nicolae, Octav, Paul.

Bafta! :X