| Andrei_Mirabela_1993 a întrebat:

Si cand dupa ce imi fac contul la twitter cum fac sa traduc pagina in romanahappy

1 răspuns:
| laimka9 a răspuns:

Pai intri in pagina ta si te uiti in dreapta, este parca un chip uman,mergi intr-acolo si dupa selectezi settings, te uiti bine pina gasesti rubrica language si deja selectezi limba dorita, apoi apesi save changes si dupa iti apare o rubrica unde trebuie sa tapezi parola ta pentru a confirma ascimbarea si atita-i tot.