| Kinder_4559 a întrebat:

Si daca de exemplu dupa ce am descarcat jocul imi apare asa "denumirea.iso" cum fac sa il deschid pentru al instala?
Si daca jocul l-am descarcat pe mai multe parti (5 de ex.) trebuie sa instalez fiecare parte nu?!
Dau fundita!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Descarci programul deamon tools sau alchool 120% care citeste fiserele.iso apoi deschizi prima parte ii dai setup apoi o sa iti ceara el partile pe rand, vezi ca in prima parte ar trebui sa fie si un crack la majoritaea asa este, daca e ii dai copy si il bagi in directorul unde ai instalat jocul. Have fun!

| paul21 a răspuns:

Intai creezi un folder. Apoi dai click stanga pe unul, iti apare extract files... alegi folderul pe care l-ai creat si dai ok. Asa faci si cu celelalte parti. Folderul care l-ai creat va contine fisierele din toate cele 5 parti. Dupa aceea instalezi jocul.