| lenak a întrebat:

Sint zodia capricorn, cu ce zodie m-as potrivi?

5 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/capricorn/

Gasesti aici mai multe informatii, dar parerea mea este ca nu zodiile iti dicteaza tie viata, ci tu. Daca vei intalni intr-o zi o fata pe care o placi, nu o sa fii cu ea doar pentru ca zodia ei nu se potriveste cu a ta? /:)

| mistakeofyourlife a răspuns:

@Ankutzza scuze laughing Dupa poza pari baiat. happy Nu m-am uitat la numele tau. big grin

| INeverStopLoving a răspuns:

Iti spun eu cu cine te potrivesti cel mai bine: cu genul de fata care-ti va fi alaturi la bine si rau, care mereu te va sprijini in toate, indiferent de problema ta, care nu va sta cu tine din interes si care mereu cand vei fi in preajma ei, te vei simti bine in largul tau.winking

| lenak explică:

Eu sunt fata...nus lizbi.

| anca_3641 a răspuns:

Capricornul se potriveste cel mai bine cu Taurii si Fecioara, Rac si Scorpionul